O CO TADY JDE?

Vážení návštěvníci,

Řemeslný portál dispečerka.cz je přehlídkou drobných řemeslníků, kteří jsou připraveni vyřešit Vaše problémy s nefunkčním zařízením, opraví Vám střechu, vodu, vyrobí a namontují nábytek atd. Jejich práci potřebujeme každý den.

Proč Dispečerka, cz?

Když hledáte na internetu  konkrétního řemeslníka, vyhledávač Vám najde mnoho odkazů, které musíte probrat. Některé jsou ještě aktuální, jiné nikoli. Vaše požadavky, které pošlete prostřednictvím e-mailu na vlastních stránkách řemeslníka, jsou mnohdy přebírány pozdě. Zvolený řemeslník má plné ruce práce na zakázkách a nemá čas kontrolovat poštu. Na základě podobných zkušeností vznikl náš projekt.

 Jednotně uspořádané prostředí u Dispečerky je velice rychlé a intuitivní, díky němuž je vzájemná komunikace s vybraným řemeslníkem téměř okamžitá. Nečekáme, až si řemeslník poštu vyzvedne, naše dispečerka to udělá za něj a dá zprávu o Vašem požadavku. Řemeslník Vám sám zavolá.   To nejmenší, co pro Vás náš tým dispečerek připravil, je rychlá přehlednost při zjišťování, zda má řemeslník oprávnění k činnosti, jakou délku praxe, získané certifikáty a reference. Že si svého řemeslníka najdete ve svém nejbližším okolí je samozřejmostí. Prostě stručně a jasně:

Přejeme Vám šťastnou volbu a za tým dispečerek

                                                                                           Zdena Posekaná

 

A jak to tady funguje?

Složka: "Hledám řemeslníka"
Určeno: Zákazník / Firma / Řemeslník
Zde si vyberete z přehledu řemesel a podle svého regionu vyberete svého řemeslníka.. Ten Vás kontaktuje a domluvíte se.
Složka: "Chci se přihlásit" - Registrace nového řemeslníka
Určeno: Řemeslník
Touto cestou se zaregistrujete a zahájíte komunikaci s dispečinkem.
Složka: "Spolupráce / Zaměstnání"
Určeno: Zákazník / Firma / Řemeslník
Stránky s požadavky řemeslníků i zákazníků na spolupráci. Nabídka volných pracovních míst.
Složka: "Hlášení havárií"
Určeno: Zákazník
V rámci pilotního projektu dosud nebyl tento modul spuštěn, probíhá testování.
Složka: "Moje Noviny"
Určeno: Řemeslník / Zákazník / Firma
Tématické články, diskuze, pozvánky na akce, soutěže a další..
Složka: "O co tady jde - Průvodce"
Určeno: Řemeslník / Zákazník / Firma
Tady se právě nacházíte...
  Poděkování
Naše občanské sdružení je nestátní nezisková organizace a pro naplnění svého poslání vytvořila projekt na podporu řemeslníků.
DISPEČERKA.CZ vznikla za spolupráce zapálených lidí, kteří bez ohledu na čas vymýšleli a tvořili to, co si nyní prohlížíte.
Děkuji jim za nápady, um a nadšení, které projektu věnovali.

© Copyright - All rights reserved Dispečerka.cz Obsah těchto stránek je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a jiné šíření jejich obsahu, nebo jeho částí v
jakékoli form
ě včetně obrázků, bez písemného souhlasu
autora "Dispečerka,o.s.", je nezákonné.