Co nového v aplikaci:


autor: | publikováno: 28.05.2010


Dispečerkawww.dispecerka.cz není jen pouhý vyhledavač. Již podle jména je patrné,že kromě prostého vyhledávání plní také další, pro řemeslníky neméně důležité funkce.

Mezi jednu z nejdůležitějších řadíme „spolupráce“. Zde si může každý účastník projektu „DISPEČERKA.CZ“ zadat své požadavky zdarma

Například: víte, že na podzim budete mít velkou zakázku a nechcete kvůli  ní přijímat pracovníky. Vaši partneři, se kterými běžně spolupracujete,mají na tento termín již své sjednané zakázky. Naše řešení- zadáte si do spolupráce koho, kdy a jak dlouho budete potřebovat. A pak již jen vybíráte z nabídek firem.

Stejně tak si zde můžete napsat, že máte zájem o nové pracovníky do své firmy, nebo naopak, že uvítáte, když Vám někdo spolupráci nabídne.

Je to vlastně taková „řemeslnická burza práce“.

Líbí se Vám tato forma spolupráce mezi řemeslníky? Nemusíte být účastníkem projektu(tedy registrovaným řemeslníkem) a také můžete spolupráci zadat. Samozřejmě již za poplatek. Spolupráce je jediná část aplikace, které se mohou přihlásit i společnosti s r.o. a další velké firmy.

© Copyright - All rights reserved Dispečerka.cz Obsah těchto stránek je chráněn autorským zákonem.
Kopírování a jiné šíření jejich obsahu, nebo jeho částí v
jakékoli form
ě včetně obrázků, bez písemného souhlasu
autora "Dispečerka,o.s.", je nezákonné.